Menu

Wspaniałe wyniki przy minimalnym nakładzie wysiłku!

9 października 2019 - uroda
Wspaniałe wyniki przy minimalnym nakładzie wysiłku!
kormoran 205

EXTREME POWERPACK TO:
maksymalny rezultat treningów
najlepsza klasa materiałów
przypływ działalności i energii
wyrzeźbione ciało bez zbędnego tłuszczu
wszechstronny plan treningowy + dieta

STWÓRZ WŁASNĄ SYLWETKĘ Z IRIDIUM LABS

SOMATODROL
AKTYWATOR TESTOSTERONU I HGH
GRTH FACTOR 700 MG TST Factor MATRIX208,22 mg Fat Reduction MATRIX173,58 mg

Imponująca muskulatura istnieje w terenu ręki! Somatodrol zwiększy Twoją wytrwałość oraz wielkość mięśniową. To głównie wydajny i mocny produkt dostępny dla wszystkiego, kto pragnie zrobić rzeźbę! Wszystko dzięki formule z hormonalnymi aktywatorami testosteronu i HGH, która umożliwi Ci stworzyć mięśnie jak stal. Osiągaj najkorzystniejsze skutki treningów i doświadcz różnicę po jakiejś serii!

Cerberus
BLOKER AROMATAZY i ESTROGENU
EstroBlock Proprietary Blend 692 mg Testoboost Matrix Blend 208 mg

Cerberus, niczym mityczny trzygłowy pies, będzie leżał na ochron Twojego testosteronu. Nazywa to też korzyści. Sprawdź gdy Twoje mięśnie rosną. Zwiększenie mocy i energie jeszcze zupełnie nie było właśnie jasne i bliskie. Będziesz korzystał gwarancję, że testosteron nie zmieni się już nie w estrogen. Wykorzystywanie Cerberusa razem z środkiem Somatodrol doprowadzi Cię do dużego efektu.

Kimera
TERMOGENIK
Proprietary Kimera Complex 347.34 mg Thermoagen 204.92 mg

Mitologiczna bestia, która zionęła ogniem, zainspirowała nas do wytworzenia Kimery. Z nią Twoje ciało przejdzie niesamowitą zmianę i wypali zalegający tłuszcz! Unikalna formuła o termogenicznych właściwościach posiada 2 wyjątkowe formuły: Proprietary Kimera Complex i Thermoagen, poprawiające wyniki treningów i przyspieszające Twój metabolizm. Zamień rezerwy tłuszczu na zdolność oraz dostań na kolejny poziom ćwiczeń. Kimera toż popularniejsza dużo i ogień na treningach!

Spartan’s Daily Pro Pack
KOMPLEKS WITAMIN Oraz MINERAŁÓW
OptiCell Algae Complex 133.5 mg Free Radical Slayer Blend 115.6 mg ImmunoShield Complex 203.5 mg

Obudź w sobie prawdziwego wojownika ze Spartan’s Daily Pro Pack! Wypróbuj zestaw witamin oraz minerałów, przygotowany specjalnie po to, żeby uzupełnić niedobory organizmu. Zbuduj mocne fundamenty i pozwalaj to, co sobie zaplanowałeś! Trzy unikalne formuły OptiCell Algae Complex, Free Radical Slayer Blend i ImmunoShield Complex oczyszczą organizm, zlikwidują wolne rodniki i wpłyną pomyślnie na efekty treningów. Zwiększ sprawność fizyczną choćby o 30%. Szybciej regeneruj się po jakiejś morderczej rywalizacji natomiast bądź gotowy do następnego boju!

POSTĘPUJ ZGODNIE Z ZAŁOŻENIAMI!

Doskonale znasz, że same dodatki nie wystarczą. Extreme PowerPack od IRIDIUM LABS to więcej przygotowany przez Jacka Ratusznika zestaw szkoleń i zbilansowana dieta. Wszystko opisane w najmniejszym szczególe. Nie będziesz posiadał żadnych wątpliwości jak podawać suplementy, co spożywać również jako ćwiczyć, by polepszyć budowę i wyrzeźbić całe ciało.
Wykonuj serie ćwiczeń i powtórzenia zgodnie z założeniami:

dwa dni treningu
jeden dzień regeneracji

Efekty będą pewne już za trzy miesiące!

Iridium Labs new

{Iridium-Labs24.com |Iridium-Labs24.com |www.Iridium-Labs24.com |http://Iridium-Labs24.com |http://www.Iridium-Labs24.com |https://Iridium-Labs24.com |wikipedia.com|google.com|www.Iridium-Labs24.com )