Menu

Marzyłeś o wspaniałej formie, natomiast niełatwo o taki efekt? Wypróbuj innowacyjnych suplementów!

9 października 2019 - uroda
Marzyłeś o wspaniałej formie, natomiast niełatwo o taki efekt? Wypróbuj innowacyjnych suplementów!
opony zimowe kormoran 205 55r16

Cerberus, niczym mityczny trzygłowy pies strzegący podziemi, strzeże poziomu Twojego testosteronu i zamyka produkcję estrogenu. Zaawansowana formuła Cerberus i najmocniejsze aktywne pierwiastki wydają Ci gwarancję, że Twój testosteron, na jaki właśnie mocno pracowałeś, nie zamieni się w estrogen.

WYDAJNY BLOKER AROMATAZY I ESTROGENU

Zaufaj mocy formuły Cerberus i zwiększ rezultaty naszych treningów. Cerberus umożliwi Ci wykuć mięśnie ze byliśmy oraz dobrze je wyrzeźbić. Zwiększenie masy i wartości jeszcze przenigdy nie było oczywiście popularne oraz bliskie.
Cerberus

Jeżeli pragniesz wyzwolić w sobie bestię, musisz zwiększyć poziom testosteronu. Warto wiedzieć, że żyje enzym, aromataza, który pozwoli na zmianę androgenów (w niniejszym testosteronu) w hormony żeńskie, mianowicie estrogeny. Enzym ów stanowi wtedy Twoim wrogiem. Cerberus jest zdolnym blokerem aromatazy.

Cerberus oznacza same korzyści. Sprawdzisz gdy Twoje mięśnie pracują bardziej efektywnie. Zobaczysz jak zmienia się Twoje Ciało. Poczuj różnicę, poczuj moc.

1 Wzmacnia efekty kuracji z Somatodrolem
2 Unikalna formuła EstroBlock
3 Bloker aromatazy

4 Wzmaga ilość hormonu rozwoju we natur
5 Przyspieszona regeneracja mięśni po treningu
6 Bloker estrogenu

Cerberus zawiera unikalną zastrzeżoną mieszankę składników EstroBlock, która zajmuje produkcję estrogenu i dba poziom testosteronu na znacznym stopniu. To wszystko bez końców ubocznych. Dla maksymalnego efektu stosuj łącznie z preparatem Somatodrol.

Jacek Kramek MEN’S PHYSIQUE CHAMPION

Jako mały chłopak wykonywałeś w piłkę nożną. Kontuzja spowodowała, że trafił na siłownię. Zaprezentowało się, iż istnieje inklinacje do realizowania mojej sylwetki. Trenuje już 11 lat. Jest trenerem personalnym w Warszawskim Centrum Atletyki, profesjonalnym modelem fitness i zawodnikiem federacji IFBB. Lata ciężkiej pracy nad własnym ciałem i wyborem odpowiedniej diety nauczyły go jak właśnie myśleć o siebie. Tę informację oferuje naszym podopiecznym.

Cerber to duży mityczny trzygłowy pies.
Cerberus żeby Somatodrol dopomoże Ci wyzwolić w sobie bestię i wyrzeźbić potężne mięśnie. Wypróbuj!

Iridium Labs

{Iridium-Labs24.com |Iridium-Labs24.com |www.Iridium-Labs24.com |http://Iridium-Labs24.com |http://www.Iridium-Labs24.com |https://Iridium-Labs24.com |wikipedia.com|google.com|www.Iridium-Labs24.com )