Menu

Vivese Senso Duo Oil 2 – Masz dosyć tego, iż każdego dnia Twoja fryzura jest coraz mniej atrakcyjna? Koniec z wypadaniem włosów!

18 listopada 2018 - Trendy
Vivese Senso Duo Oil 2 – Masz dosyć tego, iż każdego dnia Twoja fryzura jest coraz mniej atrakcyjna? Koniec z wypadaniem włosów!
opony zimowe 205

Vivese Senso Duo Oil 2 własną skuteczność bierze prosto z natury – moc naturalnych olejków roślinnych i dobrodziejstwo wychodzące z dużych elementów wzmacniających, które wydobywają się w tymże serum sprawiają, iż tylko po pierwszej aplikacji widać i odczuwać różnicę. To świetna formuła, która gromadzi się nie jedynie na okazjonalnym upiększeniu fryzury, ale odżywia całą strukturę włosów – od ich mieszków począwszy.

Vivese Senso Duo Oil 2 – unikatowy sklep w określonych proporcjach:

* Tarczyca bajkalska – polepsza mikrokrążenie skóry głowy, odżywia mieszki włosowe.

* Arginina – pobudza produkcję keratyny, odpowiedzialnej za porost włosów.

* Kofeina – wstrzymuje przesadne wytwarzanie aktywnej formy testosteronu, pobudza cebulki.

* Ekstrakt z kamelii – poprawia strukturę włosa obejmując jego łuski.

* Olej kokosowy – ogranicza rozchwianie korzenia włosa, redukując podatność na wypadanie.

To jednak wciąż niepełna lista elementów znajdujących się w Vivese Senso Duo Oil 2 oraz skojarzonych z nimi zalecie. Soki z kiełków soi oraz pszenicy odżywiają, sok z nasion róży kieruje do twarze głowy naturalnych przeciwutleniaczy, natomiast obecność witamin I, C oraz E efektywnie zabezpiecza włosy przed negatywnym wpływem wolnych rodników. Skuteczność Vivese Senso Duo Oil 2 jest udokumentowana niezliczonymi badaniami, co jest niezbyty dowód iż warto zastosować z atutów tego materiału osobiście.

Vivese Senso Duo

Pro-Engine Ultra

Revitalum-Mind Plus

Vivese Senso Duo Shampoo