Menu

Climax Control – Poznaj sposób, dzięki któremu otrzymasz możliwość doprowadzić większość kobiet do szaleństwa.

7 listopada 2018 - Trendy
Climax Control – Poznaj sposób, dzięki któremu otrzymasz możliwość doprowadzić większość kobiet do szaleństwa.
opony zimowe 205

Czy kiedykolwiek po stosunku czułeś, że czegoś zabrakło i Twoja kobieta nie była w duzi zaspokojona? Kobiety chcą więcej czasu, by poczuć całkowitą przyjemność z stosunku oraz poczuć orgazm, aniżeli my mężczyźni. Jeżeli przydarzył Ci się kiedyś przedwczesny wytrysk co wiesz, o czym mowa. Pomimo tego, że Twoja kobieta starała Ci się powiedzieć, że owo nie problem, to sam wiesz, że nie udało Ciż się jej w szerocy zaspokoić. Jeżeli sprawia Ciż się toż przeważnie, ona chyba w efekcie stracić cierpliwość.

Długi seks przygotowuje się być sygnałem do dobrego związku. Twoja partnerka może opowiedzieć o Tobie i Twoich „łóżkowych wyczynach” naszym koleżankom, gdy tylko Ty zdecydujesz się wyjść naprzeciw jej życzeniom.

Na wesele istnieje sposób, który dokładnie rokuje. Niewykluczone, że ze prostą kobietą w łóżku wytrzymasz dłużej niż dotychczas. Krótkie stosunki spowodowane przedwczesnym wytryskiem czy niepełnym wzwodem mogą poznać do spraw.

Formuła Climax Control może wykonać, iż będziesz w stopniu dłużej uprawiać seks aniżeli przed rozpoczęciem kuracji. Ten specjalny czas nasza możliwość zdziałać cuda – Twoja kobieta zapewne zapomni o obejmującym ją świecie.

Brak całkowitej erekcji w trakcie stosunku to szybko obecnie nie Twoje zmartwienie. Dzięki Climax Control nawet po wytrysku będziesz uważał okazję kontynuowania zabawy (gdy tylko Twojej partnerce wystarczy sił!)

Możesz przejąć władzę nad wytryskiem. Potrafisz nim sterować. Obecnie nie będziesz potrzebował zwalniać tempa, żeby zakończyć się przed przedwczesnym wytryskiem. Będziesz mógł robić sex tak długo jak marzy o tym Twoja kobieta.

Climax Control

Derminaks

Femmaks