Menu

Z jakich powodów nie masz ochoty na seks?

13 marca 2015 - problemy z potencją
Z jakich powodów nie masz ochoty na seks?
55r16 kormoran

indeks1

Dlaczego ci się nie chce kochać?

Brak zainteresowania seksem u facetów to nie to samo, co problemy z erekcją lub impotencja. Mężczyźni, którzy cierpią na zbyt niskie libido albo nawet jego brak, są w stanie uzyskać erekcję, nawet, jeśli utracili całkowicie zainteresowanie seksem.

Brak zainteresowania seksem u facetów może być wywołany bardzo rozmaitymi czynnikami, które zawierają zarówno problemy fizyczne i psychiczne. Te pierwsze to w większości wypadków alkoholizm, uzależnienie od narkotyków, nadwaga, anemia, niski poziom testosteronu, cukrzyca lub działania uboczne niektórych leków.

Wśród psychicznych przyczyn niskiego libido albo wręcz jego zaniku wymienia się depresję, stres, utajony homoseksualizm oraz kłopoty w związku. Niskie
kamagra tanio libido może także wystąpić u niektórych mężczyzn za sprawą zahamowań wywołanych traumatycznymi przeżyciami w dzieciństwie.

Nerwowa atmosfera

Większość mężczyzn doznaje stresu na skutek kłopotów w pracy lub problemów w związku czy w rodzinie. Może to owocować dużym obniżeniem libido. Niezależnie od przyczyn stresu, organizm człowieka ma wrodzoną tendencję do odpowiadania na niego przygotowaniem do walki lub ucieczki. W tym celu wydziela hormony takie jak kortyzol oraz adrenalina, które w naturze mają zachęcać go do działania. Trudno jednak po otrzymaniu reprymendy od zwierzchnika zacząć go bić albo brać nogi za pas, skutkiem tego zazwyczaj dławimy tę naturalną reakcję, powodując, iż skumulowana energia oraz napięcie nie mają ujścia. Jeżeli przez długi okres czasu trwasz w podobnej sytuacji nie próbując rozładować swoich nerwów, musisz liczyć się z pojawieniem się jego skutków zdrowotnych, w tym trudności seksualnych, takich erekcja
jak brak popędu płciowego lub brak zainteresowania seksem.