Menu

Dziewięć rad na podbicie libido

20 lutego 2015 - problemy z potencją
Dziewięć rad na podbicie libido
opony kormoran 205

4305-4054-wu.jpg

Poznaj kilka sprawdzonych sposobów na to, żeby bardziej Ci się chciało i żeby twoja i partnerki satysfakcja ze zbliżenia była o wiele większa.

Prezentuje kilka prostych porad, aby w twojej sypialni zrobiło się naprawdę przyjemnie!
1. Dotykaj ją
Jeśli będziesz każdego dnia dotykał partnerkę, twoje ciało zacznie wydzielać hormony, które przysporzą się do wzmocnienia waszej więzi. Badania prowadzone w USA dowiodły, iż dotyk ożywia produkowanie oksytocyny – substancji neurochemicznej, która zbliża pary ze sobą. Efekt jest jasny: częściej zaczynasz mieć ochotę na seks.
2. Wolny czas spędzaj na słońcu

Godzina spędzona w pełnym słońcu może podnieść poziom testosteronu (najistotniejszego męskiego hormonu) w twoim ciele aż o 69 % – tak twierdzą badacze z Uniwersytetu Kalifornijskiego. Dodatkowo światło słoneczne obniża ilość melatoniny, hormonu, który działa niekorzystnie na płodność i apetyt na seks. Solarium też daje takie efekty.
3. Organizuj romantyczne seanse filmowe

Według naukowców z Uniwersytetu Michigan oglądanie romansów może skutkować tym, iż mężczyzna będzie bardziej romantyczny oraz troskliwy. Ustalili oni, iż filmy romantyczne podnoszą poziom progesteronu – hormonu odpowiedzialnego za wzrost libido – aż o dziesięć %. Najżmudniejszmy twoim zadaniem będzie wyszukanie takiego filmu, w czasie którego uda ci się nie zasnąć.
4. Kiedy tylko masz ochotę to ziewaj
Ziewanie i erekcje są nadzorowane przez przez tą samą substancje chemiczną: tlenek azotu. Ziewając, przyszykujesz ścieżki neurochemiczne, dzięki którym podołasz zadaniom łóżkowym, gdy zajdzie tego rodzaju konieczność. Oprócz tego ziewanie sprawia, że czujesz się odprężony, a do twojego członka napływa większa dawka krwi.

5. Spożywaj sok z granatu
Codziennie spożywaj szklankę soku z granatu. Badania dokonane na Uniwersytecie Kalifornijskim dowiodły, levitra tanio
iż owoc ten powiększa przepływ krwi do twojego narządu płciowego. Oprócz tego sprawia, że całujesz z większą namiętnością.
6. Wąchaj wanilię

Zapach wanilii skutecznie intensyfikuje napływ krwi do penisa – tak twierdzą badacze z Fundacji Leczenia Smaku i Węchu w Chicago. Wanilia nasila wytwarzanie fal alfa w mózgu, które relaksują oraz pomagają wyzbyć się zahamowań. Układ chemiczny wanilii jest podobny do dopaminy – substancji wyzwalanej w mózgu, która aktywuje podniecenie seksualne. A nie ulega wątpliwości, że kupowanie lodów waniliowych jest dużo mniej żenujące niż wyposażanie się w leki na potencję.
7. Odżywiaj się zdrowo
Jeśli facet je zbyt mało cynku, jego ciało wytwarza mniej testosteronu. Zatem należałoby włączyć do jadłospisu dużo potraw mięsnych, orzechów, nabiału oraz pełnoziarnistych produktów piekarskich. Nie zapomnij również o witaminie C, która powiększa poziom oksytocyny w ciele i wspomaga funkcjonowanie gruczołów płciowych.
8. Przestań palić papierosy

Nikotyna znajdująca się w papierosach może wywołać zwężenie naczyń krwionośnych, hamując napływ krwi do członka. Pewne badanie wykazało, że już 2 papierosy mogą sprawić, że wzwody staną się bardziej miękkie. Pamiętajmy też o innych ujemnych aspektach palenia, takich jak nieświeży oddech, żółte zęby oraz zmarszczki.
wiecej na naszej stronie kamagra w zelu